1SET411001R0000
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
04
quantity
Product details
Category
PVC Cable Duct, 100 mm [3.937 in] Tall, 2000 mm [78.74 in] Long, 100 mm [3.937 in] Wide, Temperature Range: -5 60 C [23 140 F]
  • Cable Conduit: This product is a cable conduit
  • Material: Made of PVC
  • Height: Measures 100 mm
  • Length: Extends to 2000 mm
  • Width: Spans 100 mm